Wow, to je fakt super! Povedala som si po použití kondicionéra. Vlasy sa mi dali krásne rozčesať, boli uhladené a “nezamochlené”. Na druhý deň boli moje vlasy objemnejšie a pôsobili hustejšie – za normálnych okolností sú úplne rovné a bez objemu.
Skúšam posledný produkt od Ponio
Produkt od Ponio, ktorý som otestovala ako posledný bol kondicionér na vlasy. Na jeho odskúšanie som sa ale veľmi tešila. Môj výber padol na kondicionér Svieže bylinky. Tento prírodný kondicionér uľahčuje rozčesávanie, znižuje elektrostatický náboj vlasov a redukujú ich lámavosť. Objednala som si ho opäť v kompostovateľnom, papierovom kelímku ako aj pleťový krém, z čoho som sa tešila dvojnásobne. Žiaden plast.
Prvé, čo mi napadlo po jeho otvorení bolo: veď vyzerá ako jogurt! Aj by som ho zjedla. 🙂
Najprv Šampúch, potom kondicionér
Vlasy som si najprv klasicky umyla tuhým šampónom Šampúchom. Potom som si medzi prsty zobrala trošku kondicionéru. Pri nanášaní som postupovala od končekov vlasov ku korienkom. Na záver som si ho vmasírovala do pokožky hlavy a nechala cca 30 sekúnd pôsobiť. Na záver som ho zmyla vodou. Jeho vôňa mi zatiaľ prevoňala celú kúpeľňu. 🙂
Wow, to je super!
Moje prvé slová po tom, ako som si vlasy osušila a začala ich rozčesávať boli – wow, to je fakt super! Vlasy sa mi dali krásne rozčesať, boli uhladené a “nezamochlené”.Na druhý deň boli moje vlasy objemnejšie a pôsobili hustejšie – za normálnych okolností sú úplne rovné a bez objemu.
Tri vône prírodného kondicionéru Ponio
Levanduľa & chmeľ – je ideálny najmä pre normálne a suchšie vlasy. Extrakt z chmeľu je bohatý na humulóny a lupulóny, ktoré pôsobia baktericídne a sú preto nápomocné pri problematickej pokožke so sklonom k lupinám.
Orient chai – vhodný pre normálne a jemné vlasy. Pre svoj efekt väčšieho objemu na poriadne, husté vlasy už veľmi vhodný nie je.
Svieže bylinky – osviežujúca verzia kondicionéru s bylinkovou zmesou silíc. Je ako stvorený pre normálne a jemné vlasy. Rovnako, ako Orient chai, nie je príliš vhodný na husté vlasy kvôli efektu väčšieho objemu.
Všetky tri z týchto prírodných kondicionérov uľahčujú rozčesávanie, znižuje elektrostatický náboj vlasov a redukujú ich lámavosť.
Plast vs. papier
Kondicionéry si môžeš objednať v plastovom alebo kompostovateľnom, parierovom obale. Pre mňa rozhodne vyhráva druhá, ekologická možnosť. Kondicionér si potom môžeš doma preliať do vlastnej nádobky z plastu alebo zo skla. Napríklad do pohárika od jogurtu.
Čo povieš na prírodné kondicionéry ty? 🙂
Som Ekoprincezná
Volám sa Andrea, mám 25 rokov a milujem prírodu. Hlavne tú našu - slovenskú. Trávim v nej väčšinu svojho voľného času behaním, bicyklovaním, lyžovaním, turistikou, alebo len tak. Rovnako rada sa parádim, ako princezná. Ekologicky. Zdravo. V súlade s prírodou.